Kateria hotel dla kotów to miejsce troskliwej i ekskluzywnej opieki nad pupilem. Hotel został zaprojektowany, by sprostać potrzebom kotów, na co dzień przyzwyczajonych do domowego ciepła, komfortu i bezpieczeństwa. 

Dokładamy wszelkich starań, by podczas Państwa nieobecności, kotek czuł się zadbany, otoczony uwagą i troską oraz był odpowiednio pielęgnowany w trakcie kocich wakacji na wsi. 

Koty w hotelu dla kotów Kateria Koty w hotelu dla kotów Kateria


JAK POWSTAŁA KATERIA

Nasz hotel, podobnie jak hodowla kotów, którą prowadzimy od kilkunastu lat, zrodził się z miłości do zwierząt i marzenia o miejscu stworzonym idealnie dla ich potrzeb.

Przez lata odwiedzaliśmy naszych przyjaciół w Szkocji, którzy oprócz hodowli prowadzili także hotel dla psów i kotów. Ich dom był zawsze przepełniony kocią magią, a w hotelu, choć zupełnie różnym od tego, który zbudowaliśmy, zwierzęta czuły się dobrze.

Właściciele z uśmiechem wracali przy kolejnych wakacjach, wyjazdach, przedłużonych dniach w pracy. Tworzyły się miłe relacje, a koty traktowały opiekunów w hotelu, jak starych dobrych znajomych. Postanowiliśmy stworzyć własną wersję tego marzenia. 

 Hotel dla kotów Kateria otoczenie

Od kilku lat z małych puzzli składamy wizję miejsca, gdzie koty i ludzie mogą się czuć przyjaźnie... jest im dobrze, mają wspaniałe warunki i perfekcyjna opiekę. 

Recepcja w hotelu dla kotów Kateria Recepcja w hotelu dla kotów Kateria


POKOJE DLA KOCICH GOŚCI

Hotel ma formułę butikową. Stawiamy na wypoczynek kocich gości w kameralnej i wyjątkowej atmosferze. 

Do dyspozycji kotów mamy spersonalizowane pokoje. Każdy kotek lub kocia rodzina przyjeżdżająca na wakacji ma swój apartament z oknem wychodzącym na ogród, przeszklonymi drzwiami przez które może obserwować opiekunów, czy kotki w pokojach na przeciwko.

Dodatkowo pokoje wyposażone są w wygodne drapaki, półki na ścianach, naturalne oświetlenie, kuwety oraz wentylację mechaniczną. Po zakończeniu pobytu kociego gościa pokój jest gruntownie dezynfekowany. Więcej informacji...

Pokój w hotelu dla kotów Kateria Pokój w hotelu dla kotów Kateria Pokój w hotelu dla kotów Kateria

Pokój w hotelu dla kotów Kateria  Pokój w hotelu dla kotów Kateria Pokój w hotelu dla kotów Kateria


LOKALIZACJA

Kateria mieści się zaledwie 10 minut od lotniska w Modlinie, Nowego Dworu Mazowieckiego, Czosnowa oraz Leszna, 30 minut od Warszawy. Dojazd z Warszawy, jak i z trasy na Gdańsk jest szybki i wygodny.

Znajdź nas na mapie i sprawdź opinie na Google:

 Mapka dojazdu kateria 


KATERIA W SOCIAL MEDIACH

Znajdziecie nas Państwo w mediach społecznościowych:

Ikona Facebook Instagram ikonaYoutube ikona Tiktok ikona

Na co dzień publikujemy relacje i Reelsy z naszymi podopiecznymi na Instagramie, zapraszamy do oglądania.


Wejście do hotelu dla kotów KateriaCENNIK, DŁUGOŚĆ POBYTU I SPOSOBY REZERWACJI

Informacje dotyczące długości pobytów, cennika i sposobów rezerwacji pokoju dla kotka znajdziecie Państwo w zakładce Cennik.

W przypadku konkretnych pytań prosimy o kontakt:

📧 e-mail: kateriapodsowkami@gmail.com

📱telefon:  0048 602116670

Pełne dane Katerii znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

Aby zarezerwować pobyt swojego kota, pobierz formularz rezerwacyjny z linku i wyślij go do nas.

Zapraszamy do Katerii.