Kateria to miejsce troskliwej i ekskluzywnej opieki nad Państwa pupilem. Hotel został zaprojektowany tak, by sprostać potrzebom kotów, na co dzień przyzwyczajonych do domowej opieki, ciepła, czułości i bezpieczeństwa.  

Dokładamy wszelkich starań, by podczas Państwa nieobecności, kotek czuł się zadbany, otoczony uwagą i troską oraz był odpowiednio pielęgnowany w trakcie kocich wakacji na wsi. 

 

JAK POWSTAŁA KATERIA

Nasz hotel, podobnie jak hodowla kotów, którą prowadzę kilkunastu lat, zrodził się z marzenia i miłości do zwierząt. Przez lata odwiedzaliśmy naszych przyjaciół w Szkocji, którzy oprócz hodowli prowadzili także hotel dla psów i kotów. Ich dom był zawsze przepełniony kocią magią, a w hotelu, choć zupełnie różnym od tego, który zbudowaliśmy, zwierzęta czuły się dobrze. Ich właściciele z uśmiechem wracali przy kolejnych wakacjach, wyjazdach, przedłużonych dniach w pracy. Tworzyły się miłe relacje, a koty traktowały opiekunów z hotelu, jak starych dobrych znajomych.

My także z każdym dniem, z małych puzzli składamy wizję miejsca, gdzie koty i ludzie mogą się czuć przyjaźnie... gdzie elementy tworzą dopasowaną do potrzeb zwierząt całość, ale nie pozbawioną duszy i klimatu. 

 

POKOJE DLA KOCICH GOŚCI

Hotel ma formułę butikową. Stawiamy na wypoczynek kocich gości w kameralnej i wyjątkowej atmosferze. Cenimy ciszę i spokój oraz dopracowane wnętrza. Wybieramy materiały, kolory i aranżacje przyjazne kotom i przez nie preferowane.

Do dyspozycji kotów mamy spersonalizowane pokoje. Każdy kotek lub kocia rodzina przyjeżdżająca na wakacji ma swój apartamencik z oknem wychodzącym na ogród, przeszklonymi drzwiami przez które może obserwować opiekunów, czy kotki w pokojach na przeciwko. Dodatkowo pokoje wyposażone są w wygodne drapaki, półki na ścianach, naturalne oświetlenie, kuwety oraz wentylację mechaniczną. Po zakończeniu pobytu kociego gościa pokój jest gruntownie dezynfekowany. Więcej informacji...

 

 LOKALIZACJA

Znajdujemy się w otulinie Parku Kampinowskiego, 10 minut od lotniska w Modlinie i Nowego Dworu Mazowieckiego, Czosnowa oraz Leszna, 30 minut od Warszawy, nieopodal trasy na Gdańsk. Najprostszy dojazd do Katerii to trasa na Gdańsk przez Łomianki lub trasa z Leszna na Gdańsk.

 Mapka dojazdu kateria

KATERIA W SOCIAL MEDIACH

Znajdziecie nas  Państwo także w mediach społecznościowych:

  

Na co dzień publikujemy relacje i Reelsy z naszymi podopiecznymi na Instagramie, zapraszamy do oglądania.


AKTUALNOŚCI:

Zmieniamy się dla Państwa, nadal unowocześniamy pokoje hotelowe, nabrały barwy i nowych mebelków, ogród wokół Katerii kwitnie a w przyszłym roku planujemy stworzenie zabudowanych wolier na tarasach. Małymi kroczkami rozwijamy nasze marzenie. 

Pokoje:

         
    

 Ogród Katerii i Kateria na zewnątrz: 

  

 

 

CENNIK, DŁUGOŚĆ POBYTU I SPOSOBY REZERWACJI

Informacje dotyczące długości pobytów, cennika i sposobów rezerwacji pokoju dla kotka znajdziecie Państwo w zakładce Cennik. W przypadku konkretnych pytań prosimy o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 0048 602116670.  Pełne dane Katerii znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

Zapraszamy do Katerii.