Hotel ma formułę butikową. Stawiamy na wypoczynek kocich gości w kameralnej i wyjątkowej atmosferze. Cenimy ciszę i spokój oraz dopracowane wnętrza. Wybieramy materiały, kolory i aranżacje przyjazne kotom i przez nie preferowane.

Do dyspozycji kotów mamy spersonalizowanych apartamentów, w tym pokoje typu classic suite dla kocich par i jedynaków oraz  duże pokoje typu family suite,  dla kocich rodzin lub zwolenników większej przestrzeni.

 

Każdy pokój wyposażyliśmy w drapaczek, dużą kuwetę, kocie łóżeczko, kaloryfer z możliwością ustawienia preferowanej przez kota temperatury, naturalne oświetlenie, a także miękkie półki na ścianie i szeroki parapet, na których można wygodnie rozciągnąć grzbiet i zerkać na świat za oknem.

 

Naszym milusińskim proponujemy widoki na malowniczy ogród na skraju Puszczy Kampinoskiej. Jako dodatek do wakacji oferujemy kociemu gościowi czyste wiejskie powietrze, plejadę rozśpiewanych ptaków, kolorowych motyli i pachnących kwiatów.

 

Koty mogą także swobodnie obserwować opiekunów i partycypować w życiu hotelu, ale bez narażenia na bezpośredni kontakt z innymi zwierzętami. Dzięki przeszklonym drzwiom, są bezpiecznie oddzielone od innych gości hotelowych i tym samym chronione przed ekspozycją na bakterie, czy zachowania terytorialne.